שקוף שזו האטרקציה לאירוע שלכם: תא צילום שקוף

שקוף שזו האטרקציה לאירוע שלכם: תא צילום שקוף

אנחנו לא יודעים מה אתכם, אבל אנחנו כבר יכולים לשמוע את סימפוניית הפלאשים באוזנינו (כן, זו שמלחינים הצלמים באירוע). מניסיוננו, הסימפוניה הזו תוכל להפוך הרמונית ומלודית יותר באמצעות תוספת קטנה לאירוע: אטרקציה של תא צילום שקוף! אז למה האורחים שלכם יוכלו לצפות? תא מרהיב ביופיו, מלא אביזרים מדליקים ומגנט-מזכרת גדול כיאה לאירוע גדול… 

 

מה הופך תא צילום שקוף לאטרקציה מנצחת?

אתם יודעים בטח טוב יותר מאיתנו כי יש אטרקציות, ויש (!) אטרקציות. אין לנו ספק כי באירוע שלכם אתם רוצים את העדכני והמוצלח ביותר, וזו הסיבה שכנראה הגעתם לעמוד זה. אז מבלי להאריך מילים (הרי יש לכם אירוע לארגן!), לפניכם 3 סיבות טובות מדוע תא צילום שקוף לאירוע הוא אטרקציה מנצחת:

* תא צילום = אטרקציה – אז מהי בעצם אטרקציה? כל מה שתופס את העין, מגביר את קצב פעימות הלב ומלהיב את האורחים. מכאן, שתא הצילום השקוף המרהיב בנראותו הוא אטרקציה, וזאת עוד לפני שהאורחים בכלל יבינו מהי תכליתו של התא המואר. הצבת התא בקבלת הפנים או בלב רחבת הריקודים תורמת לנראות האירוע, ל-VIBE מדליק ועדכני ולהתלהבות בקרב האורחים שמניסיוננו, פשוט לא נגמרת…

* "שקט, מצלמים!" – אנחנו מנחשים כי באירוע שלכם יסתובב גם צלם סטילס שיתעד את האורחים. צלמי הסטילס כידוע מצלמים את האורחים "על הדרך" וכשאורחים נוספים מסביבם. ומדוע אנו מציינים זאת? משום שתאי הצילום מעניקים לאורחים חווית צילום פרטית ושקטה, כאשר אין כל חשש כי בתמונת המזכרת האישית שלהם יופיעו אורחים (ועוד כאלו שאינם מכירים) 

* ובוא לא נשכח שהתא שקוף… – האטרקציה היא לא רק למי שמצטלם, אלא גם לאורחים שממתינים להיכנס לתא. חווית הצילום אמנם אישית ופרטית, אך מאחר שהתא שקוף יכולים האורחים שבתוך התא ומחוצה לו להחליף חיוכים. למרות שנדמה כי הכייף הגדול הוא להצטלם, מהנה לא פחות לראות אחרים מצטלמים.

 

מה האורחים שלכם באמת רוצים מהאטרקציה?

אתם חוגגים את האירוע, מה שהופך אותו ללא ספק לאירוע שלכם. עם זאת, חשוב לזכור: האטרקציה אמנם נועדה לשמח אתכם, אך בעיקר את האורחים שלכם. מכאן, שבעת שאתם משווים בין אטרקציות שונות (כן, אנחנו יודעים, לא ממש פשוט לבחור), חשוב שתשימו את עצמם בנעלי האורחים ותשאלו את עצמכם את השאלה הבאה: "איזו אטרקציה עשויה לשמח את האורחים שלנו?".

נחסוך מכם את ההתעמקות בשאלה ונספק לכם את התשובה: אטרקציה משמחת-מנצחת תהיה אטרקציה שכוללת צילום ומזכרת – ככה פשוט! תא צילום שקוף תורם חזותית לאירוע, מעניק לאורחים את החוויה של צילום מקצועי וגם מבטיח שכל אחד יקבל מזכרת. הא, כן, והמזכרות הן לא רק תמונות אלא גם סרטוני וידאו. 

רשימת המוזמנים לאירוע אולי עוד לא סגורה, אך אורח אחד בוודאות יגיע: תא צילום שקוף של "גריזלי אירועים"! לפרטים נוספים אודות תא הצילום ומידע על אטרקציות נוספות, התקשרו – 054-6107001