אטרקציה מנצחת לכל אירוע? מסך לבן לאירועים!

אטרקציה מנצחת לכל אירוע? מסך לבן לאירועים!

האם תיארתם לעצמכם פעם שתוכלו להיות באירוע שלכם ובמקביל גם בסטודיו צילום מקצועי? במידה שהתשובה שלכם היא "לא", לנו ב"גריזלי אירועים" יש הפתעה בשבילכם: עם מסך לבן לאירוע (white screen), אתם והאורחים שלכם תוכלו ליהנות מאטרקציית צילום המעניקה את חוויית הסטודיו המקצועי. אנחנו – נדאג לכל מה שצריך! ואתם? רק לחייך! 

אז מהם יתרונותיה של האטרקציה, באיזה בידול היא מחזיקה ומדוע כדאי לשלבה באירוע? כל התשובות לפניכם (הולך להיות צבעוני!)

 

1.כל האורחים רוצים להצטלם, ובדיוק בגלל זה…

נתחיל דווקא במובן מאליו: לא כל האטרקציות מתאימות לכל האירועים – את זה כולם יודעים ועל זה כולם מסכימים. עם זאת, ישנן אטרקציות בודדות שלא משנה באיזה אירוע ישתלבו, הן יוכתרו כהצלחה כבירה. אחת מהן? אטרקציית מסך לבן לאירוע! לא משנה מה חוגגים, עם מי חוגגים והיכן חוגגים: אטרקציית המסך הלבן מתאימה לכל אירוע – פרטי או עסקי. מכאן, שגם באירועים בהם הקהל מגוון (מילדים בני 13 ועד הדודים והדודות המבוגרים יותר), התגובות יהיו נלהבות. 

 

2.אטרקציה או מזכרת? אטרקציה + מזכרת!

אז מדוע שתשקיעו דווקא באטרקציית מסך לבן לאירוע? משום שהיא הרבה מעבר לאטרקציה! לטובת אלו מכם שעוד לא ממש שולטים בז'רגון האירועים, הנה הסבר מקדים קצרצר: אטרקציה היא כל דבר שעשוי להלהיב את האורחים. מכאן, שאטרקציה יכולה להיות בר קוקטיילים בקבלת הפנים או רקדניות לטיניות ברחבת הריקודים. אטרקציות שכאלו מלהיבות ומשמחות את האורחים במהלך האירוע, אך לא מוציאות את האורחים עם "משהו ביד". ומסך לבן? דווקא כן! עמדת הצילום היא אטרקציה בפני עצמה, אך בנוסף גם עמדה לייצור תמונות-מזכרות!

 

3.האטרקציה מתופעלת על ידי צלם

מדוע אנחנו מציינים זאת כיתרון של האטרקציה? משום שב-2022 זהו סוג של בידול. המון עמדות צילום לאירועים מבוססות כיום על "צילום אוטומטי" או תפעול עצמי של האורחים. לאטרקציית מסך לבן לאירועים לעומת זאת משודך צלם, שנוכחותו תורמת בכמה דברים עיקריים:

* הצלם מעצים את התחושה והאווירה של סט צילומים מקצועי

* הצלם יכול להנחות ולביים את האורחים וכך להבטיח תוצרים מקצועיים יותר

* "הטאץ'" האנושי-מקצועי של הצלם בא לידי ביטוי באיכות התמונות

 

4.אטרקציה עם אחריות? מסך לבן לאירוע!

במידה שאתם קוראים שוב "אטרקציה עם אחריות" ומגרדים את העיניים, דעו כי אנחנו מבינים אתכם. הסיכוי כי תמצאו אטרקציות המגובות באחריות? לא גבוה, אך קיים. ב"גריזלי אירועים" אנחנו שמחים להוסיף "צבע" לאטרקציית המסך הלבן עם תעודת אחריות הניתנת לכם מאיתנו! מאחר שמדובר על אטרקציה משולבת עם עמדת מזכרות, חשוב לנו שהתמונות יהיו באיכות הגבוהה ביותר למען אורחיכם. ולכן, במידה שהתמונות יתקלפו או ידהו, נשיב לכם את כספכם. אחריות או לא אחריות?

מקווים שנתנו לכם 4 סיבות טובות מדוע אטרקציית מסך לבן לאירועים ראויה לככב גם באירוע שלכם! לפרטים נוספים ושריון תאריך, התקשרו כעת – 054-610-7001