הדשא שלכם ועוד איך ירוק יותר! על מסך ירוק 360 לאירועים

מסך ירוק לאירועים

תהיתם לעצמכם פעם מתי הדשא שלכם יהיה ירוק יותר מזה של השכנים? במידה שכן, דעו כי יש לנו תשובה בשבילכם: באירוע שתחגגו! אנחנו שמחים להציג בפניכם את אחת האטרקציות המדוברות, האהובות והעדכניות ביותר: אטרקציית מסך ירוק 360! בטוחים מהו צבעה של אטרקציית המסך הירוק לאירועים? תנו לנו להפתיע אתכם…  

 

יש סיבה טובה מדוע "ירוק עולה": מסך ירוק 360!

אנחנו יכולים לתאר לעצמנו באיזה מצב אתם נמצאים כעת: אתם מתרשמים משפע האטרקציות שלנו ומתקשים לבחור את האחת שלכם. כל (!) אטרקציה שתבחרו תשמח את האורחים בייחודה, ותעשיר את האירוע בצבעים בוהקים של שמחה. ומהו ייחודו של המסך הירוק? 

* מסט צילומים לסרט לאירוע שלכם – יתכן שהאורחים שלכם כבר ראו מסכים ירוקים בחייהם, אם כי רק דרך הטלוויזיה. אנחנו מדברים כמובן על המסכים הירוקים בהם עושים שימוש בתעשיות הקולנוע והאופנה. הצבתו של המסך המפורסם מתעשיית הבידור בלב מתחם אירועים מרגשת ומלהיבה, וזאת עוד לפני שהאורחים הצטלמו. וההתרגשות העצומה הזו? אותה אתם רוצים באירוע שלכם!

* אפקט הפתעה שנשמר – בשונה מאטרקציות אחרות שיודעים למה לצפות איתן, אטרקציה של מסך ירוק 360 משאירה את האורחים בהתרגשות ובמתח עד לרגע האחרון. ועל מה אנחנו מדברים? האורחים מצטלמים על רקע מסך ירוק, כאשר הסרטון המופק עבורם עתיר אפקטים מדליקים, רקעים WOW ומוסיקה. ההמתנה שאחרי הצילום לקבלת הסרטון (שכאמור, צפוי להיראות אחרת לגמרי ממסך ירוק פשוט), מייצרת ציפייה והתרגשות אדירות!

* "אפשר לקבל את המספר שלך?"  – אז איך אנחנו מעבירים לאורחים את הסרטונים? ב-SMS או במייל, לבחירתם! מעבר לכך שהאורחים זוכים לקבל את המזכרת תוך שניות, הרי שהם גם יכולים לשתף אותה מיד ברשתות ובעיקר – מובטחת לה חיי נצח! 

 

"המסך בטח תופס מקום רב באירוע וזהו החשש העיקרי שלי"

אטרקציה של מסך ירוק 360 מגלמת בתוכה את כל שתוכלו לבקש: גודלה – קטן, אך אפקט החוויה שלה – ענק! מניסיוננו, אנשים המארחים אירועים מעוניינים למקם את האטרקציות במיקום מרכזי (כדוגמת רחבת הריקודים), אך באותה הנשימה חוששים מאטרקציות בעלות נוכחות שיפגעו בנראות האירוע. עם "גריזלי אירועים" החששות שלכם ישודרגו להתרגשות אדירה, שכן גודלו של המסך הירוק שלנו עוצמתי ומרשים, אך רחוק מלהיות מגושם.

 

השנה 2022. והמסך הירוק? 360! 

אמרתם טרנדי, מקורי וחדשני? אמרתם מסך ירוק 360 של "גריזלי אירועים"! בעוד המגנטים האהובים הם קלאסיקה, הסרטונים המופקים באטרקציה החדשה הם כוכבים עולים! במידה שתרצו לייחד את הסרטונים, דעו כי ניתן להעשירם במלל לבחירתכם ("תודה שחגגתם איתנו!"), לוגו בית העסק או מיתוג האירוע שלכם. 

אז מה דעתכם לצבוע את האירוע שלכם עם אטרקציית מסך ירוק 360? לפרטים נוספים ושריון תאריך, אתם מוזמנים לפנות אלינו כעת – 054-6107001