עמדת צילום לבת מצווה – במה כדאי לבחור?

עמדת צילום לבת מצווה

תנו לנו לנחש: בתכם החוגגת בקרוב את אירוע בת המצווה, לא מוכנה למחזר אטרקציות שראתה כבר באירועים אחרים. המשימה לעמוד בציפיותיה אולי לא בהכרח פשוטה, אך ב"גריזלי אירועים" אנחנו מאמינים כי היא אפשרית! אין טעם להאריך במילים, אלא רק להציג בפניכם עמדת צילום לבת מצווה – טרנדית, עדכנית ומקורית. אז על עמדת FACEBOX כבר שמעתם? 

 

12 שנים של אושר, עמדה 1 מנצחת: עמדת צילום לבת מצווה

אנחנו שמחים להציג בפניכם את ה-הלהיט הפוטוגני של האירועים: עמדת ה-FACEBOX. לפני שתשאלו את עצמכם: "רגע, אבל במה היא שונה מעמדות הצילום המוכרות?", אנחנו נענה לכם. העמדה הייחודית שלנו לא מפיקה לאורחים מזכרת אחת (הרי זה הכי 2021), אלא 3 (!) מזכרות שונות:

* סרטוני GIF

* בומרנג

* מגנטים בגודל 15X10

* וכן, למקרה שחששתם, את כל החומר שיצולם באירוע תקבלו מאיתנו!

העמדה החדשה – המודרנית והייחודית, מציבה סטנדרט חדש באירועים בכל הקשור לאטרקציות צילום ומזכרות לאורחים! האפשרות לשתף את הסרטונים ברשתות החברתיות מעודדת את האורחים לעשות SHARE, את חבריהם לעשות LIKE וכך נוצר לו אירוע ויראלי – פוטוגני ומדובר!

 

"אילו אטרקציות צילום נוספות עשויות להתאים לבת מצווה?"

השאלה הזו לא ממש מפתיעה אותנו, שכן באירוע בת המצווה – האירוע בו בתכם חוגגת 12 שנים, המשאלה היא לתעד כמה שיותר רגעים שיהפכו במשך השנים לזיכרונות מרגשים ופוטוגניים! אם בעבר היו נוטים לשלב באירוע אטרקציה אחת בלבד, הרי שלאחרונה הנטייה היא להעשיר את האירועים במגוון אטרקציות! באופן טבעי, האטרקציות שגם מספקות מזכרות לאורחים הן המועדפות על המארחים (עליכם!). אז על מה אנחנו ממליצים לכם?

* White Screen עד שלא הצטלמתם על רקע של מסך לבן, לא באמת הצטלמתם! הרקע הלבן יוצר אפקט WOW בפשטותו, והוא מוכיח שתמונה שווה יותר מאלף מילים. ובקיצור: עד שלא תצטלמו ותראו בעיניכם את התוצרים, לא תבינו על מה מדובר. האטרקציה מתופעלת על ידי צלם (כלומר, הצילום אינו אוטומטי), התורם ליצירת אווירת צילומי סטודיו מקצועיים. ההתרגשות של האורחים? עולה בהתאם!

* עמדת צילום מסתובבת מתי בפעם האחרונה הצטלמתם ב-360 מעלות? במידה שאתם לא מצליחים להיזכר – זו עמדת צילום לבת מצווה שאתם צריכים לבחור. ואיך זה עובד? המצלמה מותקנת על זרוע ובעת שהאורחים עומדים על הבמה, היא מסתובבת וכך נוצר אפקט 360. ביקשתם מזכרת טרנדית-מודרנית? קיבלתם!

* עמדת צילום VOGUE אז מי אמר שנעליהן של הדוגמניות גדולות מדי בכדי להיכנס לתוכן? באירוע בת המצווה בתכם וחברותיה (וכל האורחים כמובן) יוכלו להצטלם בעמדת צילום בטעם ואווירה של "ווג". רקע מרשים? יש! תאורה מרהיבה? יש! ומה חסר? רק אתם ברקע!


אז באיזו עמדת צילום לבת מצווה אתם תבחרו לאירוע המרגש בחייה של ילדתכם? אנחנו ב"גריזלי אירועים" נשמח לייעץ ולהמליץ, ולהאיר את האירוע בפלאשים! למידע נוסף, התקשרו – 054-610-7001